Олія солодкого Мигдалю рафінована
Олія мигдалю солодкого, рафінована (натуральна)
Опис зовнішнього вигляду (колір, запах): прозора, жовта рідина, малорастоврімая в єтаноле, змішується з уайт-спіритом.
Характеристики олії:
Йодне число: 100 гІ2 / 100г
Кислотне число: 0,1
Число омилення: 190мгКОН / г
Отримують з стиглого мигдалю за допомогою чисто механічного пресування відібраних кісточок. Блідо-жовтого кольору, з легким ароматом, вона дуже багатокомпонентна за своїм складом: містить вітаміни (А, В1, В2, В6, Е), провітаміни, поліненасичені жирні кислоти (вітамін F), білкові речовини, мінеральні речовини (цинк, залізо, натрій, магній), глюкозу, фермент емульсин, лецитин, рослинні стеарин, дубильні речовини. Олія солодкого мигдалю, крім того, багато найважливішими жирними кислотами (олеїнової), які беруть участь в регулюванні проникаючої здатності шкіри. Завдяки високому вмісту олеїнової кислоти (82%), вона легко засвоюється і розподіляється по шкірі.
Олія солодкого мигдалю регулює білкову рівновагу клітин шкіри, допомагаючи їй ставати більш рівною, прозорою і еластичною. Відновлює водно-ліпідний баланс, регенерує, знімає подразнення. Олія має омолоджуючий ефект, стимулюючи відновлення і оновлення клітин епідермісу, ефективно живить, пом'якшує і зволожує шкіру, прискорюючи процес загоєння дрібних тріщин і порізів, захищає її від несприятливого впливу навколишнього середовища.
Найбагатший склад олії,її легка текстура і висока проникаюча здатність дозволяють використовувати олію солодкого мигдалю не тільки в з'єднанні з ефірними оліями, а й як самостійний засіб для догляду за шкірою всіх типів і станів, особливо за чутливою, ніжною, схильною до подразнень. Вона допомагає зняти свербіж та почервоніння, усуває лущення, печіння, висип і сухість. З мигдалевої олії виходять відмінні поживні маски для догляду за нееластичною і млявою шкірою. Вона підтягує і живить шкіру, включає механізми оновлення її тканин, має відновлювальну та ранозагоювальну дію, добре вбирається і очищає пори. Надає шкірі здоровий, красивий колір. Крім того, вона благотворно впливає на сальні залози шкіри голови (нормалізує їх роботу) і волосяні фолікули (прискорюючи ріст волосся).
Використовується в косметичних препаратах, володіє хорошою пом'якшувальною та поживною дією. Мигдальна олія вводиться до складу живильного і зволожуючого молочка для тіла, нічні креми для обличчя, засоби для шиї і декольте, креми для рук. Має протизапальну, омолоджуючу, живильну і зволожуючу дію, використовується як протиопіковий, болезаспокійливий і пом'якшувальний засіб.
Застосування:
Важливо! Для догляду за шкірою використовується виключно олія солодкого мигдалю. У природі є ще й гіркий мигдаль, але через вміст токсичних речовин він визнаний отруйним. Мигдальна олія відрізняється тим, що завдяки відсутності запаху, ніжній текстурі і здатності розчиняти в собі ефірні олії, вона є ідеальною основою для приготування ароматичних і косметичних сумішей. Крім того, мигдальна олія і сама по собі - відмінний косметичний засіб, швидко поглинається і не забруднює пори, володіє прекрасними антицелюлітними властивостями.
Для догляду за шкірою використовується в чистому вигляді або в сумішах (з усіма рослинними і ефірними оліями добре змішується)
- Для масажу - кілька крапель мигдалевої олії (в залежності від площі масажу) розтерти між долонь і втирати в шкіру масажними рухами. Проведення масажу рекомендується в закритому теплому приміщенні, після водних процедур (лазні, сауни, басейну, душа);
- Маски, компреси, аплікації - на ділянки проблемної шкіри накладати тканинні або марлеві серветки, просочені мигдальною олією або сумішшю олій;
- Для догляду за волоссям - наносити мигдальну олію на гребінь в чистому вигляді або з додаванням ефірних олій (5 крапель на 10 мл) і розчісувати волосся 2-3 рази на день.
- Маска для волосся - наносити мигдальну олію на волосся і шкіру голови роблячи масаж, залишити олію на волоссі на ніч, вранці вимити голову.
- Для ванни - додати 1 столову ложку мигдалевої олії в ванну з водою, попередньо розчинивши в емульгаторі (вершки, сіль, мед)
- Класифікація Рафінована