Вітамін E ацетат (рідкий) 10г (1шт)
Опис зовнішнього вигляду: прозора, від жовтого до жовто-зеленого кольору, масляниста рідина. Вміст основної речовини: 98,7%. Пов'язані речовини (GC): 1,5%. Вітамін Е натуральний: жиророзчинний. Країна виробник: Чехія. Країна походження сировини: Китай.
Введення в активну фазу або жирну: 1 - 5%.
Як антиоксидант в оліях можна використовувати в кількості 2-5% загальної маси, як в синергії з іншими антиоксидантами, так і в моноформе. Антиоксидант в косметиці: 0,5-2%.
Вітамін Е широко відомий як один з головних помічників в збереженні молодості і в цілому хорошого стану шкірних покривів. Для шкіри обличчя вітамін Е особливо важливий, і ось чому.
Завдяки антиоксидантному ефекту вітамін Е (токоферол) зменшує активність вільних радикалів, які у великих кількостях утворюються в тканинах шкіри при впливі на неї сонячного ультрафіолету, кисню повітря і різних речовин в навколишньому на середовищі. І якщо інші ділянки тіла зазвичай залишаються прихованими під одягом, то шкіра обличчя піддається такому бомбардуванню особливо інтенсивно.
При цьому вітамін Е в шкіру обличчя поставляється організмом в тих же кількостях, що й для інших ділянок шкіри, проте витрачається тут більш інтенсивно. Саме тому якраз на обличчі першими з'являються зморшки, пігментні плями і інші порушення стану шкіри.
Практика показує, що при збільшенні надходження вітаміну Е до шкірних покривів може спостерігатися омолодження тканин, освітлення, очищення шкіри, розгладження зморшок і зникнення пігментних плям.
Вітамін Е сприяє нормалізації кровообігу і постачання поживними речовинами і киснем самої шкіри. Це допомагає швидше відновлювати мікропошкодження, покращує загальний вигляд шкірних покривів на обличчі, знижує ризик появи венозної сіточки і мішків під очима.
Вітамін Е для шкіри обличчя також важливий своєю здатністю перешкоджати розвитку раку: його антиоксидантна активність призводить до вираженого протираковому ефекту. Чим менше мембран клітин пошкоджуються вільними радикалами, тим менше ризик розвитку раку шкіри. Це особливо актуально для тих, хто часто буває на сонці або живе в південних регіонах. Вітамін Е від прищів безпосередньо не рятує, а повідомлення про його велику ефективність у боротьбі з акне є міфом. У більшості випадків причини появи прищів полягають в гормональних перебудовах організму, порушеннях метаболізму або забрудненні шкіри, і на ці причини вітамін Е впливати практично не може. Проте, опосередковано в окремих випадках вітамін Е від прищів все ж може допомагати. Наприклад, в разі порушень постачання шкіри поживними речовинами він може бути тим самим компонентом, завдяки якому буде налагоджений транспорт необхідних з'єднань в шкіру, що в результаті зменшить кількість прищів. Крім того, іноді причиною появи прищів може бути алергічна реакція. Вітамін Е, як потужний імуномодулятор, сприяє зміцненню імунітету і більш рідкісного виникнення алергій.
Висновок: вирішуючи використовувати вітамін Е від прищів, спершу потрібно з'ясувати причини появи останніх. Якщо справа в вікових перебудовах або жирній шкірі - використання токоферолу може бути недоцільним.
Як профілактичний і додатково кошти постачання шкіри вітаміном Е можна розглядати косметичні креми. Маски з вітаміном Е дуже популярні в середовищі любительок всього натурального. Вони живлять шкіру і пом'якшують її, але вітаміном Е постачають в зовсім невеликих кількостях. За ефективністю вони в порівнянні з кремами, але по простоті приготування та нанесення дають фору будь-яким іншим засобам.