Вітамін A (пальмітат) 2г (1шт)
Гарантийный срок до 08.2019г. Витамин А (ретинола ацетат)
INCI - Retinyl Acetate
Вид – порошок светло-желтого цвета
Растворимость - не растворим в воде, хорошо растворим в масле и других органических растворителях.
Массовая доля основного вещества: не менее 325000 МО/г
Ретинола ацетат – эфир транс-ретиноевой кислоты, одна из форм витамина А, относится к классу веществ под названием ретиноиды.
Ретиноиды имеют высокую биологическую активность, сравнимую по силе со стероидными гормонами и гормонами щитовидной железы, являясь полноценными генными регуляторами. Этим объясняется многоуровневый эффект витамина А как на кожу, так и на организм в целом.
В клетках кожи вод воздействием ферментов рет
Вітамін А (ретинолу ацетат)
INCI - Retinyl Acetate
Вид - порошок світло-жовтого кольору
Розчинність - не розчинний у воді, добре розчинний в олії та інших органічних розчинниках.
Масова частка основної речовини: не менше 325000 МО / г
Ретинолу ацетат - ефір транс-ретиноєвої кислоти, одна з форм вітаміну А, відноситься до класу речовин під назвою ретиноїди.
Ретиноїди мають високу біологічну активність, порівнянну за силою з гормонами і гормонами щитовидної залози, будучи повноцінними генними регуляторами. Цим пояснюється багаторівневий ефект вітаміну А як на шкіру, так і на організм в цілому.
У клітинах шкіри під впливом ферментів ретинолу ацетат перетворюється в свою активну форму - транс-ретиноевую кислоту і легко проникає в глибокі шари.
Ретинолу ацетат, незважаючи на невисоку активність в ряді відомих ретиноїдів, не токсичний, має найнижчу дратівливу здатність, володіє більшою стабільністю до окислення.
Ретиноїди
- прискорюють оновлення епідермісу, послаблюють зв'язку між кератиноцитами, сповільнюючи їх фінальне перетворення в рогові лусочки; завдяки цій властивості ретиноїди використовуються для пілінгів, усунення гіперкератозу;
- пригнічують синтез жирних кислот, тригліцеридів, а також їх похідних в сальних залозах (за винятком сквалена і холестерину), що благотворно впливає на шкіру з ознаками вугрової висипки;
- регулюють діяльність макрофагів - імунних клітин шкіри, що пояснює протизапальну дію транс-ретиноєвої кислоти.
- впливають на фермент тирозинази і зменшують кількість меланоцитів - пігментних клітин, завдяки чому надають відбілюючий ефект, усувають пігментні плями.
- пригнічують ферменти, що руйнують колагенові і еластинових волокна дерми, стимулюють синтез колагену і речовин міжклітинної матриксу, відповідальних за пружність шкіри і зменшення зморшок.
Вітамін А широко використовується в антивіковій, сонцезахисній косметиці, для профілактики і лікування акне, сприяє регенерації і швидкому загоєнню ран, опірності шкіри в екстремальних умов.
Рекомендоване дозування: 0,5 - 5%,
менше для профілактичних формул (крем нічний, денний), більше для відновлюють коштів (наприклад, молочко після засмаги).
Вітамін А вводиться в масляну фазу при температурі нижче 40 ° С, оптимально з використанням антиоксидантів, хелаторів, стабілізаторів у складі вашого виробу (аскорбіл пальмітат, вітамін Е, бета-циклодекстрин, ЕДТА), в тому числі, зі стабільними оліями, екстрактами розмарину , зеленого чаю, червоного винограду.
Показник рН готової рецептури слід відрегулювати до 5-6 од.
Не варто комбінувати вітамін А з фітоестрогенними добавками, АНА-кислотами, бета-глюканами, терпенутримуючими ефірними оліями, щоб уникнути подразнення шкіри внаслідок синергії даних компонентів.
Дефіцит вітаміну А в організмі також небажаний, як і його надлишок, тому що він здатний до накопичення, хоч ця рекомендація більше стосується внутрішнього прийому вітаміну. Косметику з ретиноїдами краще використовувати курсами по 1-2 міс. і перервами на 2-3 міс.
Зберігати в темному прохолодному місці, в щільно закупореній тарі, з мінімальним вільним простором. Не допускати тривалого контакту з повітрям.
инола ацетат превращается в свою активную форму - транс-ретиноевую кислоту и легко проникает в глубокие слои.
Ретинола ацетат, несмотря на невысокую активность в ряду известных ретиноидов, не токсичен, имеет самую низкую раздражающую способность, обладает большей стабильностью к окислению.
Ретиноиды
- ускоряют обновление эпидермиса, ослабляют связи между кератиноцитами, замедляя их финальное превращение в роговые чешуйки; благодаря этому свойству ретиноиды используются для пиллингов, устранения гиперкератоза;
- подавляют синтез жирных кислот, триглицеридов, а также их производных в сальных железах (за исключением сквалена и холестерина), что благотворно влияет на кожу с признаками угревой сыпи;
- регулируют деятельность макрофагов - иммунных клеток кожи, что объясняет противовоспалительное действие транс-ретиноевой кислоты.
- воздействуют на фермент тирозиназу и уменьшают количество меланоцитов – пигментных клеток, благодаря чему оказывают отбеливающий эффект, устраняют пигментные пятна.
- подавляют ферменты, разрушающие коллагеновые и эластиновые волокна дермы, стимулируют синтез коллагена и веществ межклеточного матрикса, ответственных за упругость кожи и уменьшение морщин.
Витамин А широко используется в антивозрастной, солнцезащитной косметике, для профилактики и лечения акне, способствует регенерации и быстрому заживлению ран, сопротивляемости кожи в экстремальным условиям.
Рекомендуемая дозировка: 0,5 – 5%,
меньше для профилактических формул (крем ночной, дневной), больше для восстанавливающих средств (например, молочко после загара).
Витамин А вводится в масляную фазу при температуре ниже 40 град.С, оптимально с использованием антиоксидантов, хелаторов, стабилизаторов в составе вашего изделия (аскорбил пальмитат, витамин Е, бета-циклодекстрин, ЭДТА), в том числе, со стабильными маслами, экстрактами розмарина, зелёного чая, красного винограда.
Показатель рН готового средства следует отрегулировать до 5-6 ед.
Не стоит комбинировать витамин А с фитоэстрогенными добавками, АНА-кислотами, бета-глюканами, терпенсодержащими эфирными маслами, во избежание разражающего действия на кожу вследствие синергии данных компонентов.
Дефицит витамина А в организме также нежелателен, как и его избыток, потому что он способен к накоплению, хоть эта рекомендация больше касается внутреннего приёма витамина. Косметику с ретиноидами лучше использовать курсами по 1-2 мес. и перерывами на 2-3 мес.
Хранить в тёмном прохладном месте, в плотно укупоренной таре, с минимальным свободным пространством. Не допускать длительного контакта с воздухом.