Натуральна сіль велика із озера Сиваш, нерафінована 1 кг (1 шт)
Рекомендоване дозування солі для ванн: 1-2 кг на 100 літрів води.
Натуральна морська сіль, на відміну від рафінованої, має сіруватий колір, можливо, з рожевим відтінком, і навпомацки вона злегка волога, кристали неправильної форми. Процес заготівлі морської солі передбачає повну відсутність втручання хімічного виробництва та збереження її природних властивостей. Ця сіль не очищена, без добавок. У ній зберігаються корисні мікроелементи.
Кристали нерафінованої морської солі містять у біодоступній формі понад 60 корисних для здоров'я макро- та мікроелементів, таких як магній, калій, йод, цинк, бром, сірка, марганець, кальцій, мідь та ін., а також природні віск та бета-каротин ( джерело вітаміну А).
Магній бере участь у розслабленні м'язів, перешкоджає розвитку алергічних реакцій, грає величезну роль виробленні енергії.
Калій покращує обмінні процеси.
Натрій є основним компонентом рідин організму, відповідає за кислотно-лужний баланс, нормалізує артеріальний тиск. Нестача натрію веде до утворення зморшок.
Бром заспокоює нервову систему, бере участь в обмінних процесах у шкірі.
Марганець є каталізатором обміну речовин, що зміцнює імунну систему.
Йод регулює гормональний обмін, антисептично діє на шкіру та слизові. Недолік йоду послаблює імунітет, викликає швидку стомлюваність, дратівливість, поганий сон та ін.Кальцій необхідний організму підтримки м'язової роботи. Дефіцит кальцію провокує випадання волосся.
Залізо входить до складу гемоглобіну, бере участь у транспортуванні кисню, у процесі утворення еритроцитів. Сприяє виведенню отруйних речовин із організму. Недолік заліза призводить до порушення всіх життєвих функцій організму, підвищується стомлюваність, сивіє волосся, стає ламкими нігті. Кремній стимулює ріст волосся та нігтів. При нестачі кремнію кальцій набуває неорганічної форми, організм «іржавіє», а кістки стають крихкими, ламкими.
Мідь входить до складу ферментних систем. Дефіцит міді призводить до лущення шкіри, ламкості волосся та нігтів.Цинк бере участь у формуванні імунітету, підтримці функції статевих залоз, є складовою чоловічого статевого гормону дигідротестостерону, входить до складу багатьох ферментів. Тривалий дефіцит цинку може призвести до безпліддя, втрати сексуальної активності, зниження імунітету, шкірних захворювань, розвитку недокрів'я, зростання пухлин, погіршення росту волосся та нігтів.
Насичення організму мікроелементами призводить до безлічі позитивних змін і суттєво впливають на здоров'я:
- лікування та профілактика шкірних захворювань;
- зміцнення кісткових тканин та м'язів;
- зменшення алергічних реакцій;
- позитивні зміни у роботі нервової системи;
- стресостійкість;• прискорення обміну речовин та лімфотоку;
- регуляція гормонального тла;
- покращення згортання крові;
- профілактика розвитку анемії;
- покращення роботи серцево-судинної системи організму;
- регуляція роботи щитовидної залози;
- покращення стану волосся, шкіри та нігтів.