Миловаріння - це цікаве хобі, а для деяких і основна робота, яка не терпить поспіху і неуважності. Безумовно, важливо натхнення і гарний настрій, проте пам'ятайте, що ви працюєте з хімічними речовинами, які тим чи іншим чином впливають на наш організм і організм наших близьких.
Соляне мило з нуля - дуже цікавий вид мила, так як в його складі половина від ваги масел - це сіль. Досить економічне за рахунок зменшення кількості масел. Воно використовується для проблемної шкіри, жирної та комбінованої. Не рекомендується його використовувати для сухої шкіри, так як соляне мило сушить.
Ефірні олії широко використовуються в миловарінні, так як це натуральні природні аромати, які до всього іншого додають корисних властивостей милу. Ці олії - летючі компоненти, а тому в гарячій основі або гарячому милі вони швидко випаровуються, особливо це стосується цитрусових ЕО, додавати їх слід в останню чергу, коли маса вже кілька охолола.
Кокосова олія зараз використовується досить широко, вважається дієтичною в харчуванні і незамінною в косметології і миловарінні. Про харчування ми говорити не будемо, а поговоримо про насущне - якостях кокосової олії, якими вона корисна для шкіри, волосся і якими може нашкодити, а також про те, як кокосова олія поводиться в милі і косметиці.
Якщо у вас вже є що продавати, ви приготували багато мила, бомб, кремів та інших корисних продуктів, давайте вирішимо - де продавати?
Іланг-іланг народжується з квіток дерева «Cananga» за допомогою дистиляції паром. Своїм походженням дерево зобов'язане спекотним тропікам.
Батьківщина кориці - Індія, Шрі-Ланка. Там м'яку кору знімають з висушених пагонів, потім піддають подрібнення, замочують у воді. Після цього в хід йде парова дистиляція.
Пальмоядрова олія - це баттер, іншими словами, тверде масло. Одне з основних в миловарінні і косметичному виробництві. Найбільшими експортерами пальмоядрової олії в світі є: Малайзія, Нідерланди, Таїланд, Колумбія, Гватемала, Папуа Нова Гвінея.
Олію бергамоту можна отримати з суцвіть, листя або плодів дерева «бергамот». Головні регіони виробництва: Іспанія, Франція, Греція, а також Бразилія, Аргентина. З шкірки витягають близько 1-3% масла, в той час як з листя всього 0,15-0,30%.