Мило-скраб з нуля «Кориця-кава»
Осінь люблю я з недавніх пір, так як це пора натхнення. Осінні дні пахнуть кавою, корицею і затишком. Хочеться загорнутися в плед, сісти на плетене крісло, взяти книгу або блокнот, чашечку кави з корицею.
Осінь люблю я з недавніх пір, так як це пора натхнення. Осінні дні пахнуть кавою, корицею і затишком. Хочеться загорнутися в плед, сісти на плетене крісло, взяти книгу або блокнот, чашечку кави з корицею.
Осінь люблю я з недавніх пір, так як це пора натхнення. Осінні дні пахнуть кавою, корицею і затишком. Хочеться загорнутися в плед, сісти на плетене крісло, взяти книгу або блокнот, чашечку кави з корицею. Поринути в мрії, вдихаючи кожен ковток, а потім красиво записати в книгу бажань. Представили картинку з шикарним краєвидом з жовто-помаранчевих килимів? Ловіть хвилю натхнення і будемо разом створювати корисну красу, вклавши в неї свою любов і тепло.
Створити прекрасне натуральне мило для нас вже не так складно. Сьогодні я розповім, як зробити мило з нуля холодним способом з маслом кориці і меленою кавою. Це буде продукт з отшелушивающим ефектом і ароматом пряним, теплим, чарівним, смачним. Прянощі додає ефірне масло кориці, яке славиться в ароматерапії і стимулює функції травлення, кровообігу, має протимікробну дію. У холодну пору року вдихати аромат кориці корисно меланхолікам і людям похилого віку. А ще скажу по секрету, це відмінний афродизіак.
Перейдемо до нашої теми і будемо готувати мило з нуля. Цей процес відрізняється від приготування мила з основи, так як немає заготовок і основ. Готують таке мило з масел, луги і води (це база), а потім додають вже інгредієнти за бажанням. Такий процес можна розділити на кілька кроків: приготування 1) лужного розчину, 2) збір і підігрів масел, 3) з'єднання лугу з маслами, 4) додавання аромату, пігменту, скрабу.
Перейдемо до рецептом і дуже раджу вам слідувати чітко всіма пунктами щоб добитися хорошого результату. Звичайно ж, готуючи один і той же рецепт, в результаті вийде у кожного своє, але основа буде правильною.
Для початку потрібно одягти захист: рукавички, окуляри, фартух, респіратор або маску. Працюючи з лугом потрібно бути дуже акуратним, так як він може пошкодити шкіру або поверхню меблів.
Поверхню, на якій будете готувати, краще застелити газетами або плівкою.
Працюємо на балконі, вулиці або під відкритим вікном в добре провітрюваному кімнаті, щоб менше вдихати випари лугу і масел.
Беремо відміряну раніше воду з льодом і в неї по чуть-чуть насипаємо луг ложкою. Будьте дуже обережні!!!
Ретельно перемішуємо і залишаємо остигати до температури 36-46 градусів. (Луг нагріває рідину, тому знадобиться час для охолодження).
Далі беремо відміряні масла. Кокосове масло плавимо.
Змішуємо оливкову і кокосову олії в одній ємності. Залишимо остигати до температури 36-40 градусів.
Коли масла і луг будуть майже однакової температури (допустима різниця до 10 градусів), починаємо з'єднувати.
Луг вливаємо в олії (!) І блендером починаємо збивати до консистенції сметани., Отримання сліду.
На цьому етапі додамо аромат ефірне масло кориці. Ретельно перемішати ложкою.
Розділимо масу на дві частини і в одну з частин висипаємо мелену каву, мелену корицю, добре перемішуючи.
Беремо силіконову формочку і обробляємо спиртом.
Ложкою викладаємо по черзі світлу і темну маси.
На поверхні паличкою або виделкою робимо візерунки.
Прикрашаємо натуральними зернами кави, посипаємо трохи меленої корицею поверхню батче.
Накриваємо харчовою плівкою поверхню.
Загорнемо в рушник і залишимо в теплі. У теплі мило пройде стадію гелю швидше.
Через годин 12-18 дістаємо з форми і дамо йому просохнути.
Розмістивши батч мила в стусло, беремо ніж і ріжемо на рівні шматочки.
Кожен шматочок зважимо. Він повинен бути приблизно 90-100 грам.
На цьому етапі можна проштампувати кожен шматочок іменним або декоративним штампом.
Викласти на дошку, милуючись красивими розводами в розрізі, заховати в сухе місце на 2-4 тижні для дозрівання. За цей час масла вступлять в реакцію з лугом і можна буде насолоджуватися м'якою пінкою мила.
Після закінчення зазначеного часу милко можна упакувати. До нашого варіанту підійде крафтового упаковка і мотузочка натуральна.