Винна кислота (D,L)
Винна кислота
винна кислота, що міститься в багатьох фруктах, відноситься до класу АНА кислот. У промисловості її одержують як побічний продукт виноробного виробництва.
Винна кислота (діоксіянтарна/тартарова/2,3-дигідроксибутандіова кислота, Е334) – двоосновна оксикарбонова кислота у вигляді гігроскопічних кристалів, що не мають кольору, або білої порошкоподібної маси. Відмінно розчиняється у воді (17,9 г/100 мл) та етанолі, не розчиняється у бензолі, діетиловому ефірі та аліфатичних вуглеводневих сполуках. Основна речовина – 99,68%, t плавлення – 205 °С. Формула – C4H6O6.
Дія:
- Стимулювання та оновлення клітин;
-Підвищення еластичності шкіри;
-Скорочення глибини зморшок;
-Маскування дефектів шкіри;
-Вирівнювання кольору шкіри;
-Зволоження шкіри;
-Очищення шкіри (знищення надлишку сала і відмерлих клітин) в поєднанні з саліцилової кислотою;
застосування: сироватки, креми, лосьйони для обличчя і тіла, засоби для лікування акне , зволожувачі, пілінги , очищуючі гелі для вмивання, шампуні і лікувальні засоби для волосся
Рівень pH : 4-5.
Рекомендована концентрація: 0,1-2% для щоденного використання, до 5% -10% (15%) - для курсового застосування.
Умови використання: розчиняється у воді, гліцерині. Додавати в кінці приготування при температурі близько 40 ° C
Умови зберігання: Зберігати в прохолодному місці, уникати прямих сонячних променів. Не використовувати в чистому вигляді на шкірі.
Сумісність: Не рекомендується додавати фруктові кислоти до алое-вера гелю - ця суміш може спровокувати почервоніння і подразнення.
Протипоказання:
- індивідуальна непереносимість;
- Підвищена чутливість шкіри;
- свіжі травми шкіри;
-герпетичнівисипання;
- телеангіектазії ;
-тривалість перебування на сонці.
Якщо АHА використовуються вперше, перед застосуванням необхідно зробити тест на чутливість до засобів з AHA на шкірі на лікті. Якщо ваша шкіра чутлива, додайте до засобу заспокійливу активну добавку бісаболол .
При появі перших ознак побічних реакцій негайно припинити використання АНА-препарату. До таких ознак належать; печіння, почервоніння, свербіж, поколювання, біль, кровотеча, підвищення чутливості до сонячного світла.