Грейпфрут ефірна олія Німеччина
Склад і отримання ефірного масла грейпфрута:
З хімічних складових масла грейпфрута основними є лімонен, цитраль, ліналоол, мирцен, гераніол, пінен. Воно багате органічними кислотами, вітамінами (А, В 2, РР, С), кальцієм і калієм. Зовні воно має вигляд жовтуватою і тягучою рідини, що володіє холоднуватим і свіжим ароматом з невеликою гіркуватістю.
Властивості і користь ефірного масла грейпфрута:
Масло грейпфрута має високі адаптогенні (імуностимулюючі), гармонізують, психотропними, жовчогінні, сечогінні, вітрогінними, антибактеріальними, противірусними, протизапальними, знеболюючими, антицелюлітний властивостями, а також ефективними косметичними якостями.
Способи застосування і дозування:
для масажу, на 15г базового масла Баттеру - 5капель ефірного масла,
аромалампи: 3-4каплі на 10кв.м.,
теплі компреси: на 15 г жирного масла береться 4-6 крапель ефіру, просочується в суміші серветка і прикладається на хворе місце, зверху фіксується плівка,
ванни: на одну процедуру брати 4-6 крапель олії, попередньо змішавши з емульгатором (вершки, морська сіль, молоко, мед, базове масло), приймати не довше 20 хвилин,
для збагачення косметичних засобів: на 15г засобу брати 5крапель олії грейпфрута.
Застосування ефірного масла в косметології:
Масло грейпфрута прекрасно бореться з «апельсинової» кіркою, особливо якщо застосовується в масажних сумішах. Найбільшу антицелюлітну ефективність воно виявляє в поєднанні з апельсином, лимоном, геранню, ялівцем, неролі, кипарисом, лавандою, ромашкою, деревієм, бергамотом, пачулі, розмарином, фенхелем. Такий масаж добре робити на проблемних зонах після розслаблюючої ванни, рецепт якої описаний вище. Для масажної суміші слід взяти 15мл будь-якої олії і додати по 2-3краплі грейпфрута і будь-якого іншого ефірного масла з антицелюлітні властивостями на вибір.
Для масажу можна використовувати і таку суміш: готовий крем для масажу (15г) з'єднати з грейпфрутом, лимоном і ялівцем, взятих по дві краплі. Масаж здійснювати круговими рухами зверху вниз протягом десяти хвилин, потім провести щипковий масаж. На завершення шкіру змастити кремом з антицелюлітні дією, додавши в разову порцію дві краплі олії грейпфрута.
У щоденній боротьбі з целюлітом допоможе і така суміш: 100г морської солі середнього помолу змішати з грейпфрутовим маслом (4краплі) і маслами анісу, ветівера, м'яти, взятих по одній краплі. Втирати в проблемні зони.
Масло грейпфрута особливо корисно для жирної і проблемної шкіри обличчя, для щоденного догляду в свій крем (на 10мл) додайте таку суміш з 2 крапель бергамоту, однієї краплі меліси і 3 крапель грейпфрута.
Чисте масло можна точково наносити на прищі, воно підсушить і зніме запалення.
Освітлити веснянки і пігментні плями допоможе такий склад: 30мл мигдалевого або оливкового масла з'єднати з грейпфрутовим і рожевим маслом (три краплі кожного) і додати імбир (4краплі). Суміш наносити точково два рази в день.
Для звуження пор додавайте в свій крем (на 10мл) суміш масел ромашки, лимона і грейпфрута (по одній краплі).
Для підвищення тонусу шкіри рекомендується включати в уходовой засіб масла грейпфрута, іланг-ілангу, пачулі.
Власницям жирної шкіри рекомендується раз в тиждень робити парові ванночки з маслом грейпфрута. Для їх приготування беруть таке співвідношення: півлітра води з'єднати з мелісою і бергамотом (по 1 краплі) і додати ефірне масло грейпфрута (3краплі).