Все про альгінатні маски

21.07.2019
Все про альгінатні маски

Все про альгінатні маски

Практично чудодійний засіб на даний момент широко використовується в косметології, це одна з поширених масок, які пропонують своїм клієнтам косметологи - альгінатна маска. У кабінеті, безумовно, зручніше наносити таку маску і набагато приємніше коли її знімає професіонал, однак вдома цю процедуру ви також можете виконати. 

Практично чудодійний засіб на даний момент широко використовується в косметології, це одна з поширених масок, які пропонують своїм клієнтам косметологи - альгінатна маска. У кабінеті, безумовно, зручніше наносити таку маску і набагато приємніше коли її знімає професіонал, однак вдома цю процедуру ви також можете виконати. Для цього потрібно лише придбати альгінатну маску у нас в магазині.   

 

Користь альгінатних масок  

 

В кінці 20-го століття з водоростей навчилися виділяти альгінову кислоту - унікальна речовина, просто незамінна в косметології. Завдяки цьому компоненту альгінатна маска має пластифікуючі властивості, зволожує шкіру, сприяє лімфодренажному ефекту. Крім самостійної дії, маску можна використовувати в якості провідника інших корисних компонентів, наприклад, олій. Нанесіть олії, що відповідають вашому типу шкіри, під маску, і ви отримаєте найкращий ефект. Альгінатні маски не викликають алергічних реакцій і показані всім, у кого є проблеми зі шкірою.

  

Кому необхідно використовувати альгінатні маски?  

  • При перших ознаках старіння шкіри - невеликі зморшки, обвислі контури обличчя 
  • Для сухої і тонкої шкіри з ділянками лущення (під маску можете нанести базову оліювиноградних кісточок)   
  • Жирна та проблемна шкіра, із запаленнями 
  • Розширені пори, чорні точки 
  • У кого на шкірі з'являється пігментація, купероз, дерматоз 

Маску можна наносити не тільки на шкіру обличчя, але і на зону декольте і інші ділянки, які потребують корекції.  

 

Види альгінатних масок - яку вибрати?  

  1. Базові альгінатні маски - їх використовують для загального поліпшення стану шкіри. Саме вони є хорошими провідниками і під них наносять інші компоненти для кращого ефекту. 
  2. Колагенові альгінатні маски - з омолоджуючим ліфтинг-ефектом, в їх склад зазвичай входять колаген і гіалуронова кислота. Вони покращують загальну еластичність шкіри. 
  3. Зволожуючі маски - вони створені спеціально для власниць сухої шкіри. Такі маски підтягують овал, наповнюють клітини вологою, для кращого ефекту в них додають аміноцукор, який роблять з панцирів ракоподібних. 
  4. Рослинні альгінатні маски - маски з рослинними натуральними екстрактами (наприклад ананасом, виногадом, женьшенем, морквою, огірком, гарбузом та багатьом іншим). Дія таких масок направлена на живлення і вітамінізацію. Обирайте маску в залежності від потреб вашої шкіри, адже кожен продукт має свої особливі властивості.  

  

Як правильно зробити і використовувати альгінатну маску?

  1. Для приготування маски вам знадобиться порошкоподібна альгінатна маска (купити тут: альгінатні маски) і очищена вода / гідролат / екстракт кімнатної температури. Який рідиною розводити маску не має значення, гідролати і екстракти дозволяють зробити її ще більш функціональною. Також підготуйте ємність і пластиковий шпатель. 
  2. У ємність насипте 25-30 г альгинатной маски і додайте 50-70 г рідини. Змішуйте маску шпателем до отримання однорідної маси. У підсумку ви повинні отримати масу, схожу на густу сметану.   
  3. Нанесіть маску на обличчя. Ви можете наносити таку маску навіть на область навколо очей і на губи. Наносьте маску товстим шаром, так вона легше потім буде зніматися. 
  4. Наносити маску краще в горизонтальному положенні, але якщо ви робите маску сама собі, приляжте після нанесення. Всі 30-40 хвилин ви повинні лежати, в цей момент можна добре розслабитися. Маска перші 5-7 хвилин буде намагатися капнути, але це не страшно. 
  5. Знімайте маску від підборіддя вгору до волосся. Сама маска буде схожа на дуже щільну, трохи гумову плівку. Знімається легко. Ефект ви відчуєте відразу ж. 

Альгінатні маски можна робити як одноразові процедури, але оптимально звичайно провести курс. Кожні 3-4 дні робити маску, в залежності від проблемності шкіри. Косметологи рекомендують робити від 8 до 15 масок.  

Ефект альгінатних масок:  

  • Освітлення пігментних плям (особливо якщо ви використовуєте освітлюючу альгінатну маску) 
  • Розгладжуються зморшки, так як під маскою м'язи розслаблюються 
  • Відновлюється водно-ліпідний баланс, завдяки чому суха шкіра зволожується, а жирна очищається 
  • Ліфтинг-ефект досягається завдяки колагену і гіалуронової кислоти, особливо якщо ви використовуєте маску підтягуючу, з колагеном, з гіалуроновою кислотою, морським колагеном   

 

Після зняття маски нанесіть крем, який підходить для вашого типу шкіри.