Натуральне мило з нуля вівсяно-мигдальне
Все підпорядковано природі. І ми створюємо самі якісні продукти з натуральних складових. Природа завжди нас надихає і підказує яке наступне Милко зробити, щоб з ніжністю подбає про себе.
Все підпорядковано природі. І ми створюємо самі якісні продукти з натуральних складових. Природа завжди нас надихає і підказує яке наступне Милко зробити, щоб з ніжністю подбає про себе.
Натуральне мило з нуля вівсяно-мигдальне
Все підпорядковано природі. І ми створюємо самі якісні продукти з натуральних складових. Природа завжди нас надихає і підказує яке наступне Милко зробити, щоб з ніжністю подбає про себе.
Вівсянка, міс! І відразу представляється ніжна текстура, натуральний колір і смачний аромат. Навіть якщо ви не любите вівсяні страви, то мило з відваром вівсянки вам сподобається однозначно. Воно має густу пінку і гладку текстуру. Вівсянка багата вітамінами, мікроелементами і мінералами. Надає шкірі доглянутий вигляд, залишаючи її сяючою, шовковистою і гладкою.
До складу нашого ладно звареного мила входять тільки рослинні масла: оливкова, кокосова, пальмова і мигдальне. Хочу зупинити увагу на мигдалевому маслі. Видобувають це масло з ядер мигдалю методом холодного пресування. За кольором світло-жовте і не має запаху. Є ефективним лікувальним і косметичним засобом за рахунок великої кількості корисних речовин. Для сухої шкіри це масло буде пом'якшувальною, поживним і омолоджуючий. Якщо є на тілі дрібні порізи або подряпини, то мигдальне масло постарається зняти запалення.
Розповім вам як можна його використовувати, знімаючи косметику з обличчя. Трохи зволоживши спонж, нанесіть пару крапель мигдалевої олії, а потім легкими рухами зніміть косметику. Вона витирається без особливих зусиль, а шкіра залишається вдячною.
Часто це масло додають в скраби для тіла. Наприклад, коли готую цукрові скраби, то додаю масла і мигдальне одне з частопріменяемих.
Ще один секретик про дбайливого догляду маслом розповім. Завжди хочеться мати густі брови і вії, тоді наносите мигдальне масло на ніч. Воно стимулює зростання волосинок і зупиняє їх випадання.
Масло мигдалю можна брати за масло-основу і робити антицелюлітний масаж в проблемних зонах. Вообщем застосувань у нього дуже багато, важливо застосовувати регулярно.
Сьогодні мигдальне масло буде в нашому рецепті натурального мила «Вівсяно-мигдалевого». Милко наше буде з ледве відчутним смачним, натуральним запахом. Без краплі барвників і пігментів. Тільки масла, луг, вівсяні пластівці і скраб мигдалевого горіха.
Хочеться приготувати великий Батч (на 1 кілограм) продукту, так як знаю, що буде користуватися попитом у любителів еко-продукції.
Інгредієнти для кокосового мила з виходом в 1 кілограм:
Підготуємо стіл для роботи, прибравши все зайве і приготувавши чітко тільки потрібні інгредієнти.
Стіл застелити пергаментом або газетами, щоб випадкова крапля лугу не зіпсувала вам меблі.
Одягнемо весь захист (фартух, окуляри, респіратор, фартух) для безпечного процесу приготування.
Заздалегідь заваримо пару ложок вівсянки в термосі. Нехай настоїться пару годин, а пізніше можна процідити і охолодити в холодильнику.
У холодний відвар тонкою цівкою сипемо луг, помішуючи. Вона буде нагрівати рідину !!! Важливо луг у воду або відвар, а не навпаки.
Залишимо остигати до температури 36-40 градусів.
Тим часом розтопимо тверді масла в мікрохвильовій печі і змішаємо з рідкими.
Міряємо температуру лугу і масел, вона повинна бути приблизно однакова 36-40 градусів.
Дочекавшись певної температури, можна вливати воду з лугом в олії.
Блендером збиваємо і доводимо до стану сліду (маса буде як густа сметана).
На цьому етапі додамо отдушку і перемішаємо вже ложкою.
Форму вистилаємо пергаментним папером і опрацюємо спиртом.
Обережно викладаємо половину нашої мильної маси в форму.
Саму форму трохи підняти і постукати, щоб вийшли бульбашки з повітрям.
Надаємо поверхні нерівності і посипаємо скрабом мигдалевого горіха.
Далі викладаємо решту маси.
Виделкою робимо візерунки на поверхні мила.
Посипаємо вівсяними пластівцями і скрабом мигдалю.
Накриваємо харчовою плівкою і загортаємо в теплу тканину.
Ставимо в тепло (біля батареї або біля духовки).
Через годин 14 і більше можна дістати з форми. За цей час мило проходить стадію гелю (застигає).
Поріжемо на порції за допомогою ножа і стусла.
Кожен шматочок зважуємо і викладаємо на дошку.
Залишаємо дозрівати на три тижні в сухому темному місці.
Визріле мило можна проштампувати своїм іменним або декоративним штампом. Так воно набуває завершеного вигляду.