Глина - один з кращих натуральних компонентів, який особливо добре проявляє себе в миловарінні. Глину можна додавати як в мило з основи, так і в мило з нуля. У будь-якому випадку воно буде виконувати скрабуючі і цілющі функції. Особливо добре таке мило використовувати для жирної і проблемної шкіри. Домашнє мило з глиною ви можете приготувати і з основи, додавши в свій улюблений рецепт 1-2 чайних ложки глини, попередньо перетертої з базовою олією. Чим більше глини візьмете, тим гірше буде пінитися ваше мило, враховуйте це.
Нижче ми розповімо вам більш складний рецепт мила з глиною з нуля, приготуємо його холодним способом. Для бажаючих прискорити процес дозрівання - виконувати все те саме, але після сліду потримати мило на водяній бані 2,5-3 години.
За 1-2 дні мило застигне, тоді його можна буде нарізати на шматочки і поставити визрівати в сухе місце на 6-8 тижнів.
Можливо, під час приготування мила ви задалися питанням - а навіщо в ньому діоксид титану? Відповімо. Він робить мило білішим і не шкодить шкірі. Піна у такого мила буде ніжна, добре очищаюча. Саме мило має легкий скрабуючий ефект, а завдяки підібраним оліям додасть зволоження вашій шкірі.