Альгінатна маска із зеленою Глиною і Ромашкою
Альгінатна маска із зеленою Глиною і Ромашкою
Альгінатні маски виготовляються з бурих морських водоростей, що ростуть в водах з холодною течією. Основа альгінантних масок - солі альгінової кислоти, які видобуваються з окремих видів морських водоростей. На сьогоднішній день маски з альгінової кислотою вважаються одними з найбільш ефективних напрямків лікувальної та омолоджувальної косметології. Завдяки унікальному мінеральному складу своїх компонентів вони практично гіпоалергенні. Тобто вони підходять жінкам і з сухою, і з жирною, і з проблемною шкірою обличчя, схильної до алергічних проявів. Альгінати, як магніт, зв'язують і виводять з організму солі важких металів (включаючи радіоактивні - стронцій, цирконій, барій і ін.) альгінат кальцію, що входить до складу масок має яскраво вираженими антигістамінними властивостями і здатний зв'язувати надлишок імуноглобуліну класу Е - основна причина розвитку гострих алергічних захворювань.
Властивості альгінової кислоти полягають в тому, що, змішуючись з водою, вона утворює гель, в якому міститься безліч мінеральних речовин, вітамінів і білків. Завдяки їх змістом альгінатні маски володіють вираженим ефектом ліфтингу, зволожують і живлять шкіру, стимулюють обмінні процеси і вироблення колагену.
Альгінатні маски використовують і в лікувальних цілях для боротьби з дефектами шкіри. Альгінова кислота наділена бактерицидним і протизапальним ефектом, дає прекрасний результат при застосуванні на жирній шкірі з великими порами, стимулює надходження кисню в глибокі шари дерми.
Принадність альгінатних масок для обличчя і тіла складається і в тому, що вони є прекрасним засобом для будь-якого типу шкіри. Вони освіжать і зволожать суху, тонку шкіру обличчя, зменшать висипання на жирній, вирівняються колір і зміцнять втомлену. При нормальному типі шкіри альгінатні маски теж дуже корисні, вони, крім усього іншого мають здатність запобігати і розгладжувати дрібні зморшки. Альгінатні маски для тіла застосовують при целюліті, розтяжках, млявості і втрати пружності шкіри.
Для різних типів шкіри маски мають свій ефект, для жирної шкіри - произапальний, для сухої шкіри надають зволожуючу дію, також розгладжують дрібні зморшки, підтягують обвислу шкіру і покращують колір обличчя.
Маску тримають близько 20-ти хвилин, а потім знімають з обличчя без всякого змивання, зліпок легко видаляється з поверхні шкіри. Після цього шкіру протирають квіткової водою.
Показання до використання альгінатних масок: детоксикація організму, суха, жирна, атонічна, вікова шкіра, профілактика її раннього старіння, проблеми пігментації, сверблячі дерматози, рубцеві зміни шкіри, купероз, целюліт, корекція локальних жирових відкладень.
Протипоказаннями є онкологічні захворювання та індивідуальна непереносимість
Деяке поліпшення і зміну стану шкіри ви помітите вже після першого застосування, але для кращого ефекту альгінатні маски для обличчя краще робити курсом, з частотою застосування від 1-го до 4-х разів на тиждень. В основному ці засоби не викликають алергії і приємні для шкіри, однак, ніколи не слід виключати можливість індивідуальної непереносимості.
Застосування альгінатних масок: як це зробити правильно?
- Альгінатна маска наноситься в положенні лежачи.
- Перед нанесенням шкіру необхідно ретельно очистити квітковою водою.
- Під маску можуть бути нанесені відповідні проблем шкіри засоби - емульсія, сироватка або ароматичні олії. Через 2-3 хвилини після їх всмоктування накладається альгінатна маска.
- Безпосередньо перед використанням порошкоподібну маску розводять у квітковій воді або холодній воді. Варто враховувати, що альгінатна маска досить швидко застигає (протягом 5-7 хвилин), і потім її вже неможливо буде використовувати. Маска наноситься шпателем щільним шаром (2-5 мм) на необхідну ділянку шкіри (можна наносити на повіки і губи), при цьому вона добре заповнює всі нерівності шкіри.
- Після закінчення процедури (через 15-30 хвилин) маска легко знімається одним плавним рухом знизу вгору, представляючи собою м'який пластичний зліпок, що повторює контури обличчя або тіла.