Еластин
Еластин - це структурний білок, присутній в волокнах сполучної тканини і забезпечує її еластичність. За функціональними властивостями еластин схожий з колагеном, і, як і колаген, має тенденцію до дистрофії при старінні.
Опис: рідина без сторонніх домішок, допускається незначний осад, біло-кремового кольору з помірним запахом.
Склад: гліцерин, вода очищена, еластин дерми травоїдних риб.
Водний показник, рН: 3,5.
Масова частка сухої речовини: 1,0%.
Масова частка білка: 2,0%.
Відсоток введення:
- - креми зволожуючі - 2-3%;
- - антивіковий догляд (денний і нічний) - 5%;
- - сироватки - до 7%.
Вводять в активну або водну фазу. Не нагрівати вище 40 ° С, білок цього не любить.
Еластин в складі косметики забезпечує живлення, підвищує еластичність і пружність шкіри, покращує її візуальні характеристики, а також сприяє регенерації шкіри. Аналогічним чином діє еластин і в захисній косметиці для волосся.
Еластин - магічний омолоджуючий компонент, ключовий протеїн, який поряд з колагеном дозволяє шкірі розтягуватися і скорочуватися, повертаючись в початкове положення. Еластин - органічний, природний для нас інгредієнт, це основний компонент шкіри, який надає їй пружність, гнучкість, еластичність (звідси і назва самого компонента). Як і у випадку з колагеном, в нашій шкірі присутні різні типи еластину, які в комплексі утворюють складну підтримуючу мережу «ниток», уплетених в інші структури шкіри. Волокна еластину переплітаються, в тому числі з волокнами колагену і оточені масою корисних молекул, таких як гіалуронова кислота. До слова, подібно до гіалуронової кислоти, еластин також діє в шкірі як агент, ефективно зв'язує воду.
Показання еластин
Еластин буде корисний для будь-якого типу шкіри, але в основному він призначений для вікової шкіри, так як дозволяє ефективно зміцнити її структуру, запобігти в'ялість і виникнення зморшок, а також знижує вираженість ознак старіння, які вже з'явилися. Забезпечує довгострокове живлення шкіри, підвищує її еластичність і сприяє регенерації. Гідролізований еластин, який проявляє виражені зволожуючі і плівкоутворювальні властивості, показаний для зміцнення і відновлення пошкодженого волосся.
Протипоказання еластин
Чітких протипоказань не має: еластин - органічний протеїн, який міститься в нашому організмі спочатку, тому шкіра добре реагує на цей компонент. Однак в разі недостатнього очищення сировини тваринного походження чужорідні домішки можуть спровокувати алергічну реакцію, хоча цей побічний ефект реєструється вкрай рідко.
Косметика, що містить еластин
Еластин широко використовується в поживних формулах по догляду за шкірою обличчя і тіла, anti-age серіях (креми від зморшок), а також у складі активних сироваток і концентратів, в тому числі тих, що призначені для застосування в комплексі з апаратними процедурами (наприклад, інонофорезом). Як правило, в косметиці по догляду за шкірою еластин використовується в концентрації від 2 до 10%: anti-age серії, звичайно ж, повинні містити максимальну кількість цього інгредієнта.
Дещо рідше еластин зустрічається в продуктах по догляду за волоссям - захисних масках, кондиціонерах, лікувальних формулах, які необхідно залишати без змивання, і засобах для укладки. Також цей компонент може бути присутнім в лосьйонах для тіла, що очищають і тонізуючих шкіру засобах і в складі декоративної косметики (основи, тональні креми, консилери, помади і ін.).